EU peníze školám

Naše škola je zapojena do projektu EU peníze školám. V rámci projektu "IT bude hračka od deváťáka po prvňáčka", reg. č. CZ.1.07/1.4.00/21.3495, vytvářejí učitelé školy vzdělávací materiály s podporou ICT. Do tvorby materiálů jsou zapojeni téměř všichni pedagogové, takže po skončení projektu (srpen 2014) bude mít škola k dispozici několik originálních sad pracovních listů, testů, prezentací, křížovek, doplňovaček apod. z nejrůznějších předmětů.

Projekt se promítl i do vybavenosti školy: ve srovnání se stavem z minulého školního roku se výrazně zlepšilo vybavení v oblasti ICT. V počítačové učebně je od letošního srpna 15 žákovských počítačů All-in-one a dále projektor s plátnem. Stejné projektory můžete najít také v učebně anglického jazyka a fyziky. Učitelé mají k dispozici nové notebooky, které mimo jiné slouží ke tvorbě výše zmíněných vzdělávacích materiálů.