Základní škola Krhanice
Krhanice

Jazykový pobyt v Anglii

Bury St. Edmunds

13 žáků z 9. třídy se nedávno zúčastnilo jazykového pobytu v Anglii. Během tohoto pobytu měli možnost navštívit několik zajímavých míst, včetně Londýna, Duxfordu, Newmarketu, Cambridge a dalších míst.

V Londýně jsme si prohlédli slavné památky, jako je Tower of London, Buckingham Palace a Big Ben. V Duxfordu jsme navštívili fascinující letecké muzeum, kde jsme se seznámili s bohatou historií letectví. V Newmarketu jsme navštívili slavné stáje a dozvěděli se mnoho zajímavostí o chovu koní a dostihových závodech.

Významnou součástí našeho pobytu byla také výuka angličtiny v místní jazykové škole. Ubytováni jsme byli v místních rodinách, což nám umožnilo lépe poznat anglickou kulturu a zvyky.

Tento pobyt byl skvělou příležitostí pro naše žáky rozšířit si obzory a získat nové zkušenosti a zážitky!

Datum vložení: 16. 5. 2024 9:15
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2024 11:38