Práce šlechtí

Chceme na výlet

Někteří naši žáci se nechovají vždy úplně nejlépe. Zejména čtveřice chlapců letos ukazuje, že myslí na spoustu věcí, ale škola a slušné chování k nim rozhodně nepatří. A protože, jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, byly osmé třídě pozastaveny výlety. Protože jsme ale dobrá parta a všechny akce si vždy užijeme, chtěli jsme ukázat, že umíme i více, než jen zlobit a vyrušovat. Vymysleli jsme, že se pokusíme zákaz zrušit a nejlépe dokážeme, že to myslíme vážně, když ve škole pomůžeme. Protože naši čtveřici v tom nechtěl nechat zbytek třídy samotnou, sešli jsme se všichni ve středu odpoledne a vypleli jsme záhonky před školou. Kluky čeká ještě odvozit hlína. Nakonec jsme se u pletí nasmáli a co je podstatné, můžeme jet na výlet. A protože u pletí zaznělo i: "Ty vado, to se asi příští rok radši budeme chovat normálně", měla naše akce snad i ten kýžený efekt výchovný.

Datum vložení: 25. 4. 2024 13:44
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2024 14:01