Velikonoční odpoledne

akce pro děti

Velikonoční odpoledne ve škole

V pondělí 25. 3. 2024 naše škola ve spolupráci s Unií rodičů při ZŠ Krhanice uspořádala pro děti prvního stupně a jejich rodiče program „Honba za velikonočním zajíčkem“.

Součástí programu bylo pět tvořivých dílen, kde si děti za pomoci žáků z 9. ročníku mohly ozdobit vajíčko, vyrobit velikonoční slepičku, beránka, zajíčka nebo přání.

Další část programu se odehrála venku, kde si děti podle čísla, které dostaly, našly odměnu         od velikonočního zajíčka. Na závěr si všichni společně mohli opéct špekáčky.

Poděkování patří nejen organizátorkám akce – paní učitelce M. Kodetové, M Kubásek Bogdanové, N. Mouchové, M. Musialové, V. Čaplické, V. Mrzkošové a M. Sudkové, ale              i žákům 9. ročníku a rodičům, kteří přišli a společně s námi a dětmi strávili příjemné odpoledne.

Datum vložení: 27. 3. 2024 12:17
Datum poslední aktualizace: 2. 4. 2024 11:49