Žáci školní družiny se letos zúčastnili soutěže "Požární ochrana očima dětí", kterou organizuje Okresní sdružení hasičů Benešov. A můžeme pogratulovat Ester Dřízgové, která se ve své kategorii ZŠ 1 umístila na krásném 2. místě!

Žáci naší školy vyrazili do Netvořic na Okresní turnaj v házené. Dívky v pondělí 5. 6. a chlapci o den později. Obě družstva podala velmi dobrý výkon, přesto jsme nakonec skončili v obou kategoriích šestí. Dívky i chlapci nasbírali cenné zkušenosti, které jistě v příštím roce zúročí. Vynikl Jakub Jordan, který si převezl diplom Nejlepšího střelce za nejvíce vstřelených branek. Všem reprezentantům naší školy děkujeme.

Monika Musialová, Zuzana Bartoňková

Byli jsme na McDonlald's Cupu s kamarády ze školy. Turnaj se konal v pondělí 23. 4. 2018, zúčastnilo se ho 16 fotbalových týmů.

Číst dál...

Do okresního kola, které proběhlo 28.5. na gymnáziu ve Vlašimi, postoupil za naši školu František Koloros. Soutěžil v kategorii pro 5. ročník a vedlo se mu výborně! V konkurenci téměř stovky soutěžících své kategorie se umístil spolu s dalšími na krásném 6. - 12. místě. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

Jana Papoušková

Pythagoriáda je jednou z matematických soutěží určených pro žáky základních škol a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Klade si za cíl zvýšit zájem o matematiku, její úlohy jsou koncipovány tak, aby byly pro děti atraktivní. Tak snad se to podařilo i v letošním 41. ročníku.

Číst dál...