Základní údaje o školní jídelně

Adresa: Školní jídelna při ZŠ Krhanice 149, 257 42 Krhanice
 Vedoucí školní jídelny: Renáta Rázlová (od 1.2.2016)
 Vedoucí kuchařka: Jaroslava Beránková
 Telefon: 733 120 095

Přihlášení žáka ke stravování
 Rodiče, kteří mají zájem o stravování svého dítěte, podají vedoucí školní jídelny závaznou přihlášku ke stravování. Podáním přihlášky je strávník přihlášen ke stravování.
 Trvalé odhlášení žáka ze stravování je nutné ohlásit vedoucí školní jídelny osobně, telefonicky nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Placení obědů
 Platbu za obědy lze provádět hotově, bankovním převodem či trvalým příkazem z bankovního účtu.
 K bezhotovostním platbám slouží účet školy č. 325922329/0800. Platbu označte variabilním symbolem 1000 (stravné) a do zprávy pro příjemce uveďte „jméno strávníka – stravné", popřípadě „jméno strávníků – stravné".
 Stravné musí být zaplaceno do 10. dne následujícího měsíce. Příklad: Platbu na měsíc duben poslat nejpozději do 10. dubna.

Cena obědů je v souladu s vyhláškou č. 107/2005 Sb. o školním stravování, v platném znění, stanovena od ledna 2017 takto:jidelni-listek roll

Žáci ve věku 7 až 10 let 23 Kč
Záci ve věku 11 až 14 let 24 Kč
Záci ve věku 15 a více let 25 Kč
Předškoláci 20 Kč
Cizí strávníci  66 Kč

Odhlašování obědů a nepřítomnost žáka ve škole

Obědy lze dočasně odhlásit (například v případě nemoci, rodinné rekreace nebo jiné nepřítomnosti žáka ve škole) následujícími třemi způsoby:

osobně u vedoucí školní jídelny
telefonicky na čísle nebo 733 120 095

Vždy je třeba uvést, jméno žáka, třídu a dny, na které oběd odhlašujete. Obědy je nutné odhlásit nejpozději v příslušný den do 8:00.
V případě nemoci je možné odebrat jídlo do přinesených nádob. Tento výdej probíhá od 11:00 do 11:30. V dalších dnech nepřítomnosti žák nemá nárok na stravné za uvedené ceny. Rodiče, kteří chtějí odebírat obědy i v dalších dnech žákovy nepřítomnosti, zaplatí plnou cenu obědů jako cizí strávníci.

Výdej obědů

Obědy se vydávají v době od 11:30 do 14:00.

Uložit