Milí druháčci,

toto je poslední týdenní plán, ve kterém vás takto oslovuji. V příštím týdenním plánu už to bude „Milí třeťáci“ J

Máme před sebou posledních společných pět dnů v druhé třídě. Každý den budeme končit v 11.30 – i v úterý.

V pondělí se budeme ještě učit z vašich učebnic a pracovních sešitů. Odpoledne se pak spolu uvidíme na společném stanování za školou.

Od úterka si už nechej všechny prac. sešity doma. Do školy si nos pouze penál. Ve středu dostaneš učebnice do 3. třídy.

V pátek už budeš potřebovat pouze desky na vysvědčení J V pátek budeme ve třídě končit přibližně v 8. 45, pak půjdeš do družiny nebo domů podle toho, co tvoji rodiče vyplnili na lístku z družiny.

Během úterý a středy si prosím vykliď skříňku v šatně, vše kromě přezůvek si odnes domů. Ve čtvrtek budeme společně skříňky umývat. Klíček od skříňky si pak doma pečlivě ulož, ať ho po prázdninách najdeš.

Bohužel ještě nepřišlo vyúčtování za autobus do Fabuly. Během dvou dnů vám pošlu smsku s částkou, kterou budu vybírat. Počítejte cca 170Kč.

Tento týdenní plán už nemá žádné sebehodnocení, nenos mi ho nazpátek.

Připomínám Letní trhy a rozloučení se školním rokem v úterý 26.6. od 15.30 do 17h. Mažoretky se sejdou ve 14.45 ve třídě s hůlkou, cvičkami, podkolenkami, sponkami, gumičkou, hřebenem.

Tentokrát ti přeji nejen hezký týden, ale také krásné prázdniny J

Lucka Kolorosová

Prosím, myslete během prázdnin na to, že dva měsíce bez čtení a počítání jsou pro děti příliš dlouhá doba na to, aby toho hodně nezapomněli. Ušetříte jim (i nám) spoustu práce a námahy, pokud budou alespoň občas i během prázdnin počítat a číst.

Moc vám děkuji za hezký rok s vašimi dětmi a za všechnu pomoc a příjemnou spolupráci. Jsem moc ráda, že spolu budeme i příští školní rok.