Milé děti,
tento týden si napíšete dvě čtvrtletní práce – v pondělí z českého jazyka a ve čtvrtek z matematiky ( + - do 100, násobení a dělení 2, 3, počítání se závorkami, řešení slovních úloh).
V prvouce si budeme povídat o lese a lesních zvířatech. Ve čtvrtek 14.6. si přines do školy knížku, kterou právě čteš.

Pouze dvě děti se nabídly, že přinesou stan na naše spaní za školou v pondělí 25. června. Prosím, dejte mi vědět do tohoto pátku, jestli je ještě někdo další ochotný stan přinést. Děkuji.

Příští týden v úterý 19.6. pojedeme na výlet do zábavného parku Fabula v Kamenici nad Lipou (https://pohadkova-rise.cz/). Odjezd od školy v 7.30, návrat mezi 15 a 16 hod. Budeme tam mít oběd – řízek s bramborem. S sebou svačinu, pití, kapesné. Teď ve čtvrtek 14.6. mi přineste na tento výlet 245Kč (135Kč vstupné + 90Kč oběd).

Mažoretky:
V úterý 12.6. od 16hod proběhne besídka školní družiny. Všechny holky si proto přineste hůlku, bílé cvičky, gumičku do vlasů, hřeben a sponky na přichycení čepičky. Od 15 hod se začneme v naší třídě česat a připravovat.
V sobotu 16.6. nás čeká další vystoupení na akci Krhanice sobě. Budete vystupovat hned na začátku ve 14hod. Sejdeme se ve 13hod na fotbalovém hřišti. Opět s sebou hůlku, bílé cvičky, bílé podkolenky, gumičku do vlasů, hřeben a sponky na přichycení čepičky.

Přeji všem hezký týden. Lucka Kolorosová

Sebehodnocení ( čím mi to jde lépe, tím více vybarvených smailíků)

Všechny knížky, které jsem dočetl(a), mám zapsané ve čtenářském deníku.

Umím vyjmenovat 3 jehličnaté a 3 listnaté stromy, které rostou v lese.