3. třída (2018/2019)

Milé děti,
máme před sebou třetí týden ve 3. třídě.

V pondělí, ve čtvrtek a v pátek budeme stále opakovat učivo 2. ročníku (matematika – sčítání, odčítání do 100, násobilka 1- 5, ČJ – psaní i/y po měkkých a tvrdých souhláskách). Budeme už psát diktát, pětiminutovku, ale zatím dostanou známku jenom ti, kterým se to povede. Od příštího týdne už budu známkovat vše.

V úterý vás budou učit jiné paní učitelky, protože nebudu celý den ve škole.

Ve středu nás čeká další výlet, tentokrát na Panskou skálu. Vyrazíme hned ráno, proto si do školy neberte žádné učení. Budete potřebovat jenom batoh s dostatkem pití, svačinou a pevné boty. Kdo máte doma šátek, vezměte si ho také s sebou.

Nezapomeň si opět v pátek přinést do školy knížku, kterou právě čteš.

Někteří jste si ještě nenadepsali zapisování čtení do úkolníčku, napravte to.

Do čtvrtku 20.9. máte možnost objednat si knížku z knižních katalogů.

Děti, je důležité, abyste si tento týdenní plán četli také, ne ho pouze doma odevzdali rodičům. Je to váš týdenní plán, je tady napsáno, co vás ve škole čeká a číst už dávno umíte.

Přeji hezký týden. Lucka Kolorosová

Milí rodiče, připomínám třídní schůzky ve středu 19.9. od 17hod.

Sebehodnocení
Umím násobilku 1 – 5.
Mám rád(a) procházky a výlety do lesa.